MUDr. Iva Rostová
soukromá zubní lékařka
Římská 16, 120 00 Praha 2
ordinační hodiny
pondělí momentálně neordinujeme
úterý 8:30 - 14:30 (jednou za 14 dní)
středa 8:30 - 14:30
čtvrtek 8:30 - 14:30
pátek momentálně neordinujeme

představení

V naší ordinaci pracujeme za permanentní asistence speciálně vyškolených zdravotních sester. Praktikujeme tzv. čtyřruční práci, což znamená, že sestra pomáhá lékaři podobně jako na operačním sále. Pacient při výkonu leží, a může tudíž zaujmout pohodlnou, relaxovanou polohu. Lékaři tato poloha umožní lepší přístup do dutiny ústní, a tím pádem i kvalitnější ošetření.

čtyřruční práce

Po celou dobu výkonu sestra

Celá ordinace je koncipována ergonomicky, aby v průběhu ošetření nebylo zapotřebí od pacienta odcházet - vše je na dosah ruky.

ergonomické pracoviště

Vybavení naší ordinace odpovídá současným požadavkům na moderní stomatologickou praxi, jakož i nejpřísnějším hygienickým normám EU. Zubní souprava má nainstalován odlučovač (separátor) amalgámu METASYS Multisystem Typ 1 s účinností vyšší než 98%. Pro zajištění maximální hygieny je křeslo vybaveno speciálním proplachovacím zařízením, které zevnitř čistí a ošetřuje desinfekcí všechny přívodné hadice až ke koncovkám používaným při práci v ústech pacienta. Všechny přístroje jsou atestovány a pravidelně kontrolovány akreditovanými firmami.